Установка Email сертифікату в поштову програму Microsoft Outlook для шифрування, цифрового підпису електронної пошти

Установка S / MIME сертифікату в поштову програму Microsoft ® Outlook

Як встановити мій цифровий сертифікат в Microsoft ® Outlook для шифрування електронної пошти або цифрового підпису електронної пошти?

Якщо у вас є цифровий сертифікат, ви можете використовувати його для цифрового підпису та шифрування електронних листів. Коли ви використовуєте Microsoft® Outlook в якості поштового клієнта, вам необхідно спочатку налаштувати Outlook на використання свого сертифіката. У цьому документі передбачається, що у вас є Outlook 2010 або новіша версія, так як процес установки сертифіката трохи відрізняється для Outlook 2003 і Outlook 2007.

 1. Спочатку у вас повинен бути встановлений ваш цифровий сертифікат на вашому комп'ютері. Залежно від способу отримання сертифіката вам може знадобитися переглянути іншу статтю бази знань про те, як встановити цифровий сертифікат на свій комп'ютер.
 2. Після того, як ви встановили свій цифровий сертифікат, ви повинні відкрити Outlook.
 3. Після відкриття Outlook натисніть на помаранчеву вкладку «Файл» в лівому верхньому кутку.
 4. У лівій частині набору параметрів натисніть кнопку «Параметри».
 5. З'явиться вікно з написом «Параметри Outlook». На лівій панелі натисніть кнопку «Центр довіри» в нижній частині списку.
 6. Права сторона вікна зміниться. Натисніть кнопку «Налаштування центру довіри» в нижній правій частині.
 7. З'явиться вікно з ім'ям Trust Center. З лівого боку ви побачите доступні варіанти. Натисніть кнопку «Безпека електронної пошти» в лівій панелі.
 8. Після натискання кнопки «Безпека електронної пошти» в правій панелі ви побачите спливаюче поле поруч з налаштуванням за замовчуванням: натисніть кнопку «Налаштування» поруч з цим полем.
 9. З'явиться нове вікно з ім'ям «Змінити параметри безпеки». У цьому вікні ви побачите дві кнопки «Вибрати» в розділі «Сертифікати та алгоритми»:
 10. Виберіть сертифікат підпису. Спочатку ви виберете сертифікат підпису. Це сертифікат, який ви будете використовувати для цифрового підпису листів, які ви відправляєте. Електронна пошта в сертифікаті, який ви встановили на свій комп'ютер, повинна відповідати адресі електронної пошти, який ви використовуєте для підписання. Цей сертифікат також повинен бути дійсним.
 11. У розділі «Сертифікати та алгоритми» у вікні «Змінити параметри безпеки» ви повинні побачити заголовок «Підписання сертифікату»: натисніть кнопку «Вибрати» прямо праворуч від цього заголовка.
 12. З'явиться нове вікно з ім'ям «Вибрати сертифікат». У цьому вікні ви виберете цифровий сертифікат, з яким ви хочете підписатися, зі списку сертифікатів, встановлених на цьому комп'ютері. Примітка. Якщо ви не знаєте, який сертифікат вибрати, ви завжди можете виділити сертифікат і натиснути кнопку «Переглянути сертифікат», щоб переглянути відомості про це сертифікаті.
 13. Коли ви вибрали цифровий сертифікат, натисніть кнопку «ОК» внизу.
 14. Коли ви повернетеся в вікно «Змінити параметри безпеки», ви побачите, що обраний вами сертифікат виявився недоступним в полі «Сертифікат підпису».
 15. Вибір сертифікат шифрування. Потім ви виберете сертифікат шифрування. Це сертифікат, який інші користувачі будуть використовувати при спробі шифрування електронної пошти вам. У типовому використанні ви будете використовувати той же цифровий сертифікат для підписування і шифрування (виняток - для сертифікатів Secure Email, які можуть тільки підписувати електронні листи). Ви все ще можете розшифрувати повідомлення електронної пошти з сертифікатом з вичерпаним терміном дії.
 16. У розділі «Сертифікати та алгоритми» у вікні «Змінити параметри безпеки» ви повинні побачити заголовок «Сертифікат шифрування». Натисніть кнопку «Вибрати» прямо праворуч від цієї рубрики.
 17. З'явиться нове вікно з ім'ям Select Certificate. У цьому вікні ви виберете цифровий сертифікат, який ви будете використовувати для шифрування електронних листів зі списку сертифікатів, встановлених на цьому комп'ютері. Примітка. Якщо ви не знаєте, який сертифікат вибрати, ви завжди можете виділити сертифікат і натиснути кнопку «Переглянути сертифікат», щоб переглянути відомості про цей сертифікат.
 18. Коли ви вибрали сертифікат, натисніть кнопку «ОК» внизу.
 19. Коли ви повернетеся в вікно «Змінити параметри безпеки», ви побачите, що цей сертифікат виявився сірим в полі «Сертифікат шифрування». Коли ви закінчите вибирати свій цифровий сертифікат, ви можете натиснути кнопку «ОК» внизу.
 20. Додаткове налаштування (необов'язково). Поверніться у вікно центру довіри, ви можете налаштувати Outlook 2010 настільки, як він використовує ваш цифровий сертифікат. Під заголовком «Зашифрована електронна пошта» ви повинні побачити 4 прапорця. Ці прапорці додають різні функції при використанні Outlook 2010 і цифрових сертифікатів.
 21. Шифрувати вміст і вкладення для вихідних повідомлень. Це спробує зашифрувати кожне вихідне повідомлення. Щоб зашифрувати користувача, ви повинні мати копію свого відкритого ключа / сертифікату в своїй адресній книзі.
 22. Додавання цифрового підпису до вихідних повідомлень - це буде цифрове підписування кожного вихідного повідомлення з використанням цифрового сертифіката.
 23. Відправляти повідомлення з відкритим текстом при відправці підписаного повідомлення. Це відправляє повідомлення з цифровим підписом одержувача, який не використовує S / MIME.
 24. Запросити отримання S / MIME для всіх підписаних повідомлень S / MIME. Це зажадає підтвердження того, що повідомлення було отримано без змін. Outlook автоматично зробить це.

Цифровий підпис і шифрування електронної пошти в Microsoft ® Outlook

Після того, як ви виконали установку і вибрали сертифікат для підпису листів:

 1. Коли у вас відкрито електронний лист, натисніть вкладку «Параметри» у верхній частині листа.
 2. У розділі «Дозвіл», безпосередньо під верхніми вкладками, ви повинні побачити дві кнопки з ім'ям «Знак» і «Шифрувати».
 3. Натисніть на кнопку «Зареєструватися», щоб натиснути на неї, щоб підписати цього електронного листа.
 4. Натисніть кнопку «Шифрувати», щоб видалити її, щоб зашифрувати цей лист. Примітка. Для шифрування електронної пошти у вас повинен бути відкритий ключ одержувача.
 5. Натисніть на обидві кнопки, Підписати і Шифрувати, щоб підписати і зашифрувати повідомлення.
 6. Правильно набравши нове повідомлення електронної пошти або відповіді / переадресації натисніть кнопку «Відправити».

Як встановити мій цифровий сертифікат в MAC Microsoft ® Outlook для шифрування електронної пошти або цифрового підпису електронної пошти?

 1. Переконайтеся, що ви імпортували сертифікат в ланцюжок ключів Mac OS X.
 2. Відкрийте Outlook.
 3. В Outlook виберіть меню «Сервис» і виберіть «Акаунти».
 4. Виділіть обліковий запис електронної пошти та натисніть кнопку «Advance» .
 5. Перейдіть на вкладку «Безпека».
 6. В області цифровий підпис, виберіть пункт меню. Примітка. У спливаючому меню «Сертифікат» відображаються тільки ті сертифікати, які дійсні для цифрового підпису або шифрування, які ви вже додали в ланцюжок ключів для облікового запису користувача Mac OS X.
 7. Виберіть сертифікат цифрового підпису зі списку. Зазвичай це відображається як ваше ім'я та прізвище.
 8. Натисніть «Вибрати».
 9. Виберіть алгоритм підпису SHA-1 .
 10. Після того, як ви вибрали свої сертифікати, встановіть наступні параметри:
  • Підписати вихідні повідомлення.
  • Виберіть Надіслати повідомлення з цифровим підписом як чистий текст. Це гарантує, що одержувачі зможуть читати ваші підписані повідомлення. Це особливо важливо, якщо ваш одержувач використовує веб-клієнт або мобільний поштовий клієнт.
  • Виберіть Увімкнути мої сертифікати в підписані повідомлення. Ця опція включає ваш загальнодоступний ключ шифрування, щоб хтось інший міг використовувати його для відправки зашифрованих повідомлень.
 11. В області Шифрування клацніть по спливаючому меню.
 12. Виберіть сертифікат шифрування зі списку. Зазвичай це відображається як ваше ім'я та прізвище.
 13. Виберіть алгоритм шифрування 3DES .
 14. В області «Шифрування» ми рекомендуємо не вибирати параметр «Зашифрувати вихідні повідомлення і вкладення» за замовчуванням. ІТС рекомендує вручну вибирати шифрування для окремих повідомлень, а не встановлювати його за замовчуванням.
 15. Натисніть «ОК», щоб закрити діалогове вікно «Редагувати облікові записи», а потім закрийте вікно «Облікові записи».
 16. Надішліть листа електронною поштою собі як тест. На основі вибраних вами параметрів при складанні нових повідомлень Outlook показує блокування і один з трьох варіантів:
  • Це повідомлення буде підписано
  • Це повідомлення буде зашифровано
  • Це повідомлення буде підписано і зашифровано
 17. Щоб змінити параметри повідомлення окремо, при створенні нового повідомлення виберіть вкладку «Параметри», натисніть «Безпека», потім натисніть «Зашифрувати повідомлення», «Підписати цифровий підпис» або обидва виберіть обидва варіанти.