Встановлення та використання S/MIME сертифікату у поштовій програмі Apple Mail

Установка S / MIME сертифікату в поштову програму Apple ® Mail

Як я можу підписувати або шифрувати повідомлення електронної пошти в Apple Mail?

Передбачається, що ви вже встановили TrustID Secure Email Certificate на комп'ютері під керуванням Windows за допомогою Internet Explorer і хочете використовувати цей сертифікатв Apple Mail.

Там три спільні кроки:

 1. Експорт сертифіката з браузера:

  Зверніть увагу, що вам потрібно буде скопіювати свій сертифікат в файл заздалегідь. Якщо вам потрібна допомога в цьому процесі, перейдіть на нашу сторінку «Створення резервної копії / експорт сертифіката».

 2. Установка сертифікаат в OS X:
  • Двічі клацніть файл, завантажений в каталог диспетчера сертифікатів.
  • OS X Keychain Access запропонує вам ввести кодову фразу сертифіката.
   Примітка. Якщо це сертифікат на основі токенів, ви просто встановіть SafeNet ® 9, це автоматично зробить сертифікат доступним для вашого Mac.

  Сертифікат SecureID Secure Email буде встановлений на вашому Mac і з'явиться в розділі «Мої сертифікати» в розділі «Доступ до ключів». Сертифікат SecureID SecureID тепер доступний для Apple Mail, Outlook та інших програм, які можуть використовувати сертифікати клієнтів.

 3. Використання вашого сертифіката в Apple Mail

  • Включення цифрового підпису та шифрування
   Якщо ви тільки що встановили свій сертифікат TrustID Secure Email на своєму Mac, закрийте Mail і перезапустіть його. Почніть складати повідомлення електронної пошти. Значок «Підпис», який містить галочку, повинен знаходитися в нижньому правому куті заголовка повідомлення, щоб вказати, що повідомлення буде підписано. Якщо значок «Підпис» не відображається, виберіть «Налаштувати» в лівому нижньому кутку заголовка повідомлення і додайте значки «Заблокувати» і «Підпис».
  • Підпис електронної пошти
   Щоб відправити підписане повідомлення, переконайтеся, що значок «Підпис» має галочку в ньому, а не «x». Якщо значок «Підпис» показує «x», ваше повідомлення не буде підписано. Можливо, ви не хочете підписувати повідомлення в списках розсилки, оскільки цифрові підписи S ​​/ MIME є вкладеннями, які деякі списки не приймають.
  • Шифрування електронної пошти
   Якщо у вас є загальнодоступний сертифікат для користувача або користувачів, яким адресовано повідомлення, ви зможете зашифрувати повідомлення електронної пошти: в правому нижньому кутку заголовка повідомлення клацніть значок відкритого замка, щоб заблокувати його; коли значок заблокований, ваше повідомлення електронної пошти буде зашифровано.