Прайс на купівлю S / MIME сертифікатів з підтвердженням емаіл або організації

Прайс лист на S/MIME сертифікати

Код Сертифікат (4 шт.) Ціна/1рік Купити
D-VIP-SMIME-VM id390ov DigiCert-VIP Verified Mark certificate
OV SMIME FQDN
Code: D-VIP-SMIME-VM
1р - 119 920 грн.
119 920 грн.
D-SMIME-DV id490dv DigiCert Email certificate DV
DV SMIME FQDN
Code: D-SMIME-DV
1р - 800 грн.
800 грн.
D-SMIME-OV id490ov DigiCert Email certificate OV
OV SMIME FQDN
Code: D-SMIME-OV
1р - 2 600 грн.
2 600 грн.
D-SMIME-EV id490ev DigiCert Email certificate EV
EV SMIME FQDN
Code: D-SMIME-EV
1р - 3 600 грн.
3 600 грн.

Неможливо вести бізнес без електронної пошти. Це простий факт. Підприємства різних галузей залежать від того, що електронна пошта є незамінним способом комунікації, що дозволяє співробітникам підтримувати зв'язок з клієнтами, партнерами, постачальниками і, звичайно, один з одним. Але електронна пошта має свої недоліки. Повідомлення і вкладення можна відстежувати, змінювати і підробляти, що робить підприємства і організації уразливими для широкого спектра фішингових атак, які можуть привести до втрати галузевих секретів, конфіденційної інформації або навіть грошей з рахунків компанії. Що ще гірше, ці інциденти також можуть поставити підприємства в стан невідповідності обов'язковим нормативним вимогам. Потенціал шкоди тут цілком реальний. Фактично, втрати від атак компромісу ділової електронної пошти (BEC) вище, ніж будь-яка інша форма кіберзлочинності, що є чітким свідченням того, що безпека електронної пошти повинна бути однією з головних проблем кібербезпеки для будь-якого бізнесу.

Фішингові атаки бувають різних форм, але найбільш поширена форма полягає в тому, щоб видавати себе за кого-то всередині організації - швидше за все, за генерального директора, фінансового директора або іншого лідера. Співробітники таких відділів, як фінанси або відділ кадрів, можуть отримати повідомлення електронної пошти з настійним закликом зробити щось, наприклад, обробити платіж або передати конфіденційну інформацію, при цьому відправник стверджує, що він не може підтвердити справжність запиту. Це може здатися простим, але кіберзлочинці можуть бути хитрими. Можливо, ви чули про такі підходи, як помилка на корточках, коли злочинці реєструють домени по буквах або двом, відмінним від законних доменів, і використовують їх для реєстрації адрес електронної пошти, які на перший погляд здаються справжніми. Правда, у багатьох випадках це навіть не потрібно. Адреси електронної пошти «від» є повністю підробленими - це означає, що фішер може просто помістити адресу електронної пошти, який він хоче відобразити в поле «від», в відповідне місце в заголовку електронного листа, і саме це побачить одержувач. Навіть зіркі люди, які побоюються помилок на корточках і інших простих методів фішингу, можуть не розпізнати шахрайське електронного листа, якщо воно отримано з законного джерела.

Як організації можуть захистити від цих та інших подібних до них атак за допомогою цифрових сертифікатів. Технологія сертифікатів електронної пошти для безпечного / багатоцільового розширення електронної пошти (S / MIME) може вирішити проблеми і уразливості, властиві електронній пошті, покращуючи як захист організації від шпигунства, так і захист її співробітників від атак соціальної інженерії, які залежать від електронної пошти. S / MIME відрізняється від стандартних засобів захисту електронної пошти, таких як антивірусні програми, перевіряючи відправника, а не просто аналізуючи електронну пошту на наявність загроз після її отримання. Він також захищає вміст електронної пошти під час транзиту.

Як S / MIME це робить?

Існує три різні способи поліпшення профілю безпеки поштових повідомлень за допомогою сертифіката.

  1. Сертифікат перевіряє справжність відправника, підтверджуючи, що відправник - це особа, на яке претендувала людина.
  2. S / MIME шифрує весь контент і вкладення в повідомленнях електронної пошти, запобігаючи перехопленням повідомлень електронної пошти, коли надсилаєте і читаєте вміст.
  3. Протокол забезпечує гарантію цілісності, гарантуючи, що електронна пошта залишається незмінною, і дає одержувачам впевненість в тому, що отримані повідомлення і вкладення ідентичні відправленим.