Digital ID. PKI Клієнтські сертифікати, персональні сертифікати посвідчення особи, цифрові посвідчення

Digital ID клієнтські сертифікати для пошти

Клієнтські сертифікати, персональні сертифікати посвідчення особи, Digital ID ... використовуються для підтвердження особи. Доступні такі можливості:

Email SecurityAuthenticationDigital SignaturePremium
Аутентифікація клієнта + + +
Підпис документа + + +
Шифрування листа + +
Підпис листа + +

Запобігання несанкціонованого доступу

Сертифікати клієнтів, або сертифікати справжності часто використовуються при двофакторної аутентифікації. Перевіривши достовірність сертифіката клієнта, сервер надає користувачеві доступ до матеріалів. Додайте додатковий рівень захисту за допомогою багатофакторної аутентифікації, так що навіть якщо дійсні облікові дані користувача потраплять в неправильні руки, доступ як і раніше заборонений і зв'язок безпечна.

Безпечний доступ до середовища

Клієнтські сертифікати дозволяють захистити вашу мережу, додатки і інтерфейси, дозволяючи доступ тільки уповноваженим особам.

аутентифікація пристрою.

Необхідність аутентифікації пристрої зростає по міру розширення корпоративних мереж. Сертифікати клієнтів захищають пристрої і контролюють доступ, тому їх можуть використовувати тільки уповноважені особи.

Шифрування електронної пошти *

S / MIME - стандартна технологія шифрування електронної пошти. Використовуйте клієнтський сертифікат для досягнення однієї з найбільш важливих частин безпеки підприємства.

Електронна адреса електронної пошти *

Цифрові підписи дозволяють відправникам і одержувачам електронної пошти перевіряти, чи є контент, який вони використовують, законним.

*У сертифікатів поштових клієнтів, емаіл сертифікатів, є пара - відкритий і закритий ключ.
Закритий ключ використовується для підписання вихідних листів і дешифрування вхідних листів, зашифрованих вашим відкритим ключем.
Відкритий ключ використовується для перевірки вашого підпису та шифрування листів, відправлених вам.

Управління клієнтськими сертифікатами

Простота адміністративного навантаження і спрощення управління всіма вашими клієнтськими сертифікатами за допомогою керованої платформи PKI, яка забезпечує розуміння і контроль над всіма функціями сертифікатів.

https://www.digicert.com/managing-client-certificates.htm#ie_verify_install - Managing Your Client Certificates