Digital ID. PKI Сертифікати клієнтські, сертифікати для посвідчення особи, посвідчення цифрові

Digital ID клієнтські сертифікати для пошти

Premium

Сертифікат DigiCert Premium забезпечує безпечні послуги електронної пошти та автентифікацію клієнта. Шифруйте та підписуйте електронну пошту.

Digital Signature Plus

Сертифікат DigiCert Digital Signature Plus забезпечує автентифікацію клієнта і дозволяє клієнтам цифровим способом підписати повідомлення електронної пошти.

Authentication Plus

Сертифікат автентифікації DigiCert Plus забезпечує автентифікацію клієнта.

Email Security Plus

Сертифікат DigiCert Email Security Plus надає безпечні послуги електронної пошти та дозволяє клієнтам шифрувати повідомлення електронної пошти.

Клієнтські сертифікати, персональні сертифікати посвідчення особи, Digital ID ... використовуються для підтвердження особи. Доступні такі можливості:

Email SecurityAuthenticationDigital SignaturePremium
Аутентифікація клієнта + + +
Підпис документа + + +
Шифрування листа + +
Підпис листа + +

Запобігання несанкціонованого доступу

Сертифікати клієнтів, або сертифікати справжності часто використовуються при двофакторної аутентифікації. Перевіривши достовірність сертифіката клієнта, сервер надає користувачеві доступ до матеріалів. Додайте додатковий рівень захисту за допомогою багатофакторної аутентифікації, так що навіть якщо дійсні облікові дані користувача потраплять в неправильні руки, доступ як і раніше заборонений і зв'язок безпечний.

Безпечний доступ до середовища

Клієнтські сертифікати дозволяють захистити вашу мережу, додатки і інтерфейси, дозволяючи доступ тільки уповноваженим особам.

Аутентифікація пристрою.

Необхідність аутентифікації пристрої зростає по мірі розширення корпоративних мереж. Сертифікати клієнтів захищають пристрої і контролюють доступ, тому їх можуть використовувати тільки уповноважені особи.

Шифрування електронної пошти *

S / MIME - стандартна технологія шифрування електронної пошти. Використовуйте клієнтський сертифікат для досягнення однієї з найбільш важливих частин безпеки підприємства.

Електронна адреса електронної пошти *

Цифрові підписи дозволяють відправникам і одержувачам електронної пошти перевіряти, чи є контент, який вони використовують, законним.

*У сертифікатів поштових клієнтів, емаіл сертифікатів, є пара - відкритий і закритий ключ.
Закритий ключ використовується для підписання вихідних листів і дешифрування вхідних листів, зашифрованих вашим відкритим ключем.
Відкритий ключ використовується для перевірки вашого підпису та шифрування листів, відправлених вам.

Управління клієнтськими сертифікатами

Простота адміністративного навантаження і спрощення управління всіма вашими клієнтськими сертифікатами за допомогою керованої платформи PKI, яка забезпечує розуміння і контроль над всіма функціями сертифікатів. зовнішній вигляд PKI для створення і управління поштовими сертифікатами

Enterprise PKI Services

Рішення для підприємств, які хочуть впровадити корпоративне безпечне рішення для електронної пошти та управління безліччю PersonalSign S / MIME сертифікатів. Хмарна служба керованої інфраструктури EPKI спрощує розгортання і надає всі функції для управління сертифікатами.
- Адміністратори можуть видавати, поновлювати, повторно видавати і відкликати сертифікати PersonalSign в своїх організаціях. Адміністратор може запросити сертифікати від імені кінцевого користувача, або ж користувач може запросити сертифікат на публічній сторінці замовлення. Сертифікати видаються миттєво.

EPKI забезпечує значну економію в порівнянні з покупкою окремих сертифікатів PersonalSign і надає надійні функції звітності для відстеження використання сертифікатів в одному централізованому обліковому записі.