S/MIME сертифікати для підтвердження емаіл адреси цифровий підпис шифрування листа

S/MIME сертифікати для підтвердження емаіл адреси

Код Сертифікат (1 шт.) Ціна/1рік Купити
D-SMIME-DV id490dv DigiCert Email certificate DV
DV SMIME FQDN
Code: D-SMIME-DV
1р - 800 грн.
800 грн.

зображення підписаного емайла info@abc.com.ua
Цифровий підпис для особистого користування

Це недорогий ID ідентифікатор, який може бути випущений відразу після підтвердження електронної пошти, коли посвідчення особи не вимагається. Це підходить для захисту електронної пошти і документів Microsoft Office. Сертифікат видається на адресу виду anything@domain.com.

 • Підпис email
  За допомогою Digital ID ви можете захистити свій поштовий трафік, зокрема, від фішингових атак. Одержувач Вашої електронної поштової скриньки точно знає, що лист дійсно прийшов з цієї адреси.
 • Шифрування email
  Зашифруйте ваш лист і прочитати його зможе тільки одержувач.
 • Підпис документів
  Можливість підписувати електронні документи також означає, що ви можете додати цифровий ідентифікатор в документи Microsoft Office Word, Excel і PowerPoint.
 • Створіть надійні відносини з вашими клієнтами
  Використовуючи сертифікат, ви показуєте своїм клієнтам, що ви відповідально дбаєте про безпеку програмного забезпечення.

DigiCert ™ S/MIME Client сертифікати DV
показані нутрощі поштового сертифіката рівня DV

DigiCert ® Digital IDs email сертифікати для електронної пошти дозволять вам підписувати листи цифровим підписом і виробляти шифрування змісту листа. DigiCert® Digital IDs email сертифікати є сертифікатом класу 1. Одержувач Вашої електронної пошти буде впевнений, що лист прийшов з вашої адреси електронної пошти, не змінено і не розголошено під час передачі.