Купити S / MIME сертифікат цифровий підпис з верифікацією власника захисту пошти вкладених файлів ідентифікації підпису email документів Office в Україні Email Digital ID

Class 1 S/MIME сертифікати

PersonalSign class 1

Цифровий підпис для особистого користування
anything@hereyourname.com.ua

PersonalSign 1 класса - це недорогий ID ідентифікатор, який може бути випущений відразу після підтвердження електронної пошти, коли посвідчення особи не вимагається. Це підходить для захисту електронної пошти і документів Microsoft Office. PersonalSign класу 1 видається на адресу виду anything@hereyourname.com.
 • Підпис email
  За допомогою Digital ID ви можете захистити свій поштовий трафік, зокрема, від фішингових атак. Одержувач Вашої електронної поштової скриньки точно знає, що лист дійсно прийшов з цієї адреси.
 • Шифрування email
  Зашифруйте ваш лист і прочитати його зможе тільки одержувач.
 • Підпис документів
  Можливість підписувати електронні документи також означає, що ви можете додати цифровий ідентифікатор в документи Microsoft Office Word, Excel и PowerPoint.
 • Створіть надійні відносини з вашими клієнтами
  Використовуючи сертифікат PersonalSign 1, ви показуєте своїм клієнтам, що ви відповідально дбаєте про безпеку програмного забезпечення.

Купити індівидуальний поштовий сертифікат для email

Код Сертифікат (1 шт.) рік - Ціна Купити
D-SMIME id490 DigiCert Email certificate
OV SMIME
Code: D-SMIME
1р - 590 грн.
2р - 1 180 грн.
1 - 590 грн.
2 - 1 180 грн.

Top ^

Symantec™ S/MIME сертифікати

Symantec ® Digital IDs email сертифікати для електронної пошти дозволять вам підписувати листи цифровим підписом і виробляти шифрування змісту листа. Symantec® Digital IDs email сертифікати є сертифікатом класу 1. Одержувач Вашої електронної пошти буде впевнений, що лист прийшов з вашої адреси електронної пошти, не змінено і не розголошено під час передачі.
Top ^